1. Prečo nemáte radi zlatou razbu?
Myslíme, že už jej bolo dosť. Poďme skúsiť niečo iné...

2. Ako dlho sa svadobné oznámenia / pozvánky vyrábajů?
Do 2-4 pracovných dní od nás dostanete na uvedený mail korektúru v PDF. Ako náhle ju potvrdíte, najneskôr nasledujúci deň idú oznámenia do tlače. Za ďalšie 2-3 dni odovzdávame balík pošte.

3. Môžeme vidieť vzorky?
Samozrejme. Avšak musíme Vám túto službu účtovať. Za balíček vzoriek, ktorý obsahuje vzorky papierov, vzor tlače, vzor obálok, zaplatíte na dobierku 99 Sk. Doprava je v cene. Musíme však poznamenať, že sme zatiaľ nemali jedinú reklamáciu alebo sťažnosť. Vzorky si môžete objednať tu.

4. Je možné editovať texty?
Áno, v objednávke sú na to vyčlenená dve polia. Môžete nechať náš text alebo vložte nejaký svoj. Výsledok potom skontrolujete na korektúrach, ktoré Vám zašleme na email.

5. Je možné svadobné oznámenia alebo pozvánky ešte inak ako textovo upravovať?
Záleží na konkrétnych požiadavkách a dohode. Naším záujmom je primárne Vaša spokojnosť, ale nesmie to byť na úkor našej predstavy o vzhľade jednotlivých typov oznámenia. Skúste nám napísať čo by ste radi a my Vám rýchlo odpovieme. Píšte na info[mail]chystamesvadbu.sk (z dôvodu ochrany proti spamu uvádzame mail v tejto podobe - výraz [mail] je potrebné nahradiť znakom @).

6. Chceli by sme len dáta, svadobné oznámenia by sme si tlačili sami. Je to možné?
Bohužiaľ, z pochopiteľných dôvodov nedáme tlačové dáta z ruky.

7. Chceli by sme niektore svadobne oznámenia/pozvánky poslať aj emailom, pôjde to?
Túto službu si môžete objednať. Stačí zaškrtnúť v objednávke položku "oznámenie v PDF pre zasielanie mailom" a my Vám po zaplatení zákazky tieto dáta zašleme. Korektúry sú opatrené ochrannými prvkami, tie pre zasielanie použiť nemožno. POZOR: Zaslané dáta nie sú určené k tlači, majú rozlíšenie len pre zobrazovanie na monitoroch.

8. Môžeme si objednať len obálky?
Môžete. Rovnako tak len oznámenie, len pozvánky alebo len menovky.

9. Napíšeme v objednávke počet kusov do prázdnych políčok, ale v ďalšom kroku počty nezodpovedajú. Čím to je?
Pri každej položke musíte po zadaní počtu kusov (1) kliknúť na tlačidlo "Zmeniť počet" (2). V stĺpci "Počet kusov" potom vidíte aktuálny stav kusov danej položky (3) - v zátvorke je uvedené minimálne množstvo. Každú položku môžete celú odstrániť odkazom "Zmazať" (4).

návod

10. Môžete nám spraviť svadobné oznámenia v inej reči?
Oznámenie môžete mať v akejkoľvek reči. Text si vždy nakoniec sami skontrolujete.